Avantajları Kaçırma!
Anne Bebek Oyuncak 1
Anne Bebek Oyuncak 2
Anne Bebek Oyuncak 3
Çok Satanlar
  En Çok Aranan Kelimeler

  Anne & Bebek de Öne Çıkanlar

  Anne & Bebek ve Oyuncak 
  Anneler için bebeklerinin sağlığı, konforu ve onların mutluluğu her şeyden önemlidir. Bebekler,  doğduğu andan yetişkin bir çocuk oldukları zamana kadar bakıma ihtiyaç duyarlar. Bebek bakımında yetişkinlere nazaran bakım ürünlerinin daha dikkatli seçilmesi gerekir. Bunun sebebi ciltlerinin oldukça hassas olmasıdır. Bebekler için kullandığımız malzemelerde ilk başta bebek pudrası, ıslak mendil, bebek bezleri, biberonlar, mama çeşitleri, bebek kıyafetleri, emzikler, bebek yatakları,yürüteçler ve daha birçok ürün akıllara geliyor. Öte yandan bebekleri için her şeyin en iyisini isteyen anneler için özellikle hamilelik dönemlerinde rahat edebilecekleri hamilelik kıyafetler, doğumdan sonra ihtiyaç duyacakları tüm araç gereçler karşımıza çıkıyor. Bebeklerin ve yaşını almış çocuklar için oyuncaklar kaçınılmazdır. Bu yüzden onlar için sağlıklarına zarar vermeyecek şekilde üretilen oyuncaklara tüm ebeveynler ihtiyaç duyar. Oyuncak arabalar, oyuncak bebekler, sayacaklar ve zeka geliştiren birçok oyun türleri 40A1 Express’ de. Yeni doğan bebeklerinizin bakımından, hamilelik döneminizdeki ihtiyaçlarınıza, konforlu kıyafetlerden, doğum sonrası gerekli olan malzemelere kadar her şey 40A1 Express’ de sizlerle. 
   
  Emzirme Ürünleri 
  Bebekler için ilk gerekli olan ihtiyaç anne sütüdür. Bebeğe özellikle ilk doğduğu zamanlar yeterince anne sütü vermek en sağlıklı olandır. Anneler bebekleri emzirirken bazı araç-gereçlere ihtiyaç duyarlar. Bunlardan ilki emzirme yastığı ve örtüleridir. Emzirme yastığı ve örtüsü annelerin emzirdikleri pozisyonda rahat etmelerini aynı zamanda da bebeklerin sütü bulaştırmamalarına yardımcı olur. Böylece sırt kısmındaki ağrılar meydana çıkmayacaktır. Devamında göğüs pompaları gelmektedir. Göğüs pompaları annelerin çocukları için hazırda süt bulundurmalarına ve bu sütü saklamalarına yardımcı olacaktır. Bazen her an bebeği emzirme durumu olmayabiliyor. Dolaysıyla göğüs pompaları bizi bu dertten kurtarmış oluyor. Korumak için de süt saklama poşetleri ya da kapları oldukça pratik bir çözümdür. Anneler emzirme dönemlerinde bedenlerinde bazı sorunlarla da karşılaşırlar. Bunlar kızarıklık, tahriş olma, sivilce gibi etkiler olabilir. Bunun için  üretilmiş olan göğüs kremleri bu tarz sorunları çözmekte yardımcı olmaktadır. 40A1 Express sayesinde tüm emzirme ürünlerini inceleyebilirsiniz. 
   
  Bebek Arabaları 
  Bebeklerin doğdukları zamandan yaş alana kadar eğlenmek ve dikkatlerini çekmek için bebek oyuncakları en vazgeçilmez ürünlerden. Bebekler oyuncaklarla vakit geçirirken ebeveynler de bir o kadar dinlenmiş olur. Bu oyuncakların başında bebek arabaları gelmektedir. Bebekler farkında olmadan bebek arabalarıyla oynarken aynı zamanda fark etmeden gelişirler de. Birbirinden eğlenceli bebek arabaları için 40A1 Express sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 
   
  Biberon ve Aksesuarları 
  Anne sütü kadar bebeklerin beslenmeleri için gerekli olan bir başka ürün ise biberondur. Biberon sayesinde bebekler süt ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabilirler. Anneyi emzirmeyi bırakan bebekler için biberon en kolay yöntemdir. Biberon çeşitlerine baktığımızda cam, plastik, silikon gibi örneklerle karşılaşıyoruz. Biberon kullanırken dikkat edeceğimiz ilk şey aldığımızda bebeğimize süt vermeden önce iyice temizlememiz gerektiği. Dış etkenlerle ne kadar temas ettiğini bilmediğimizden önlem olarak sıcak suyla yıkayabiliriz. İlk kullanımdan önce ve her kullanımdan sonra bunu tekrarlamamız gerekmektedir. Biberon aksesuarlarına geldiğimizde yine önümüze çıkan ilk ürünler biberon emziği, biberonu temizlemek için biberon fırçası, emziklerinin dış etkenlerle temas etmemesi adına emzik kutuları gibi aksesuarlardır. 40A1 Express sayesinde biberonlara benzer bebek ürünlerine de göz atabilirsiniz. Mama önlüklerinden, ağız bezlerine, çıngıraklardan alıştırma bardaklarına kadar birçok ürünü sayfamızda bulabilirsiniz. Mama önlükleri bebeklerin yemek yerken kıyafetlerini korumak amacıyla kullanılan bir malzemedir. Bebeklerin ilk zamanlarında ciltleri fazlasıyla hassas olduğundan onlara özel ağız bezleri kullanılmasında fayda var. İlk diş çıkarmaya başladıkları zaman damaklarındaki kaşıntının giderilebilmesi için ağız çıngırakları da bebekler için gerekli olan malzemeler arasındadır. Çünkü bebekler diş çıkardıkları esnada huysuz olabiliyorlar. Ağız çıngıraklarıyla biraz da olsa bunun önüne geçilebilir. 
   
  Bebek Banyo ve Tuvalet 
  Bebekler için ilk yaşını almaya yakın zamanlarda tuvalet ve banyo eğitimi çok önemlidir. Özellikle ilk zamanlarda banyo yapması ve temizlenebilmesi onların sağlığı için gerekli bir durumdur. Bebekler de banyo yapmaktan aşırı keyif alırlar. Bebekler hassas bir yapıda olduğundan banyo esnasında bir kat daha özen ve dikkat göstermemiz gerekebilir. Bu yüzden bazı banyo malzemelerine ihtiyaç vardır. Bunlardan bazıları bebek banyo setleri, bebek küvetleri, banyo süngerleri gibi malzemelerdir. Detaylandıracak olursak banyo setlerinde banyo yıkama filesi, su kovası, maşrapa bebek banyo setlerinin içerisinde yer alır. Bebek küvetlerini istediğiniz sürece kullanabilirsiniz. Aynı zamanda yıkandığı zaman ihtiyaç duyduğumuz diğer şeyler şampuan, krem ve sabundur. Bebeklerin içerisinde huzurlu olduğu bornoz ve havlular vardır. Bebeklerin havlu ve bornoz temizliği de en az banyoları kadar önemlidir. Küvetlerin içerisinde kullanılan küvet oturakları ya da minderlerine kadar dilediğiniz bütün seçenekleri 40A1 Express’ de bulabilirsiniz. 
   
  Bebek Bakım ve Sağlık 
  Bebekler için en önemli olan şey onların sağlığıdır. Sağlıklarını korumak için bazı bakımlara ihtiyaç duydukları zamanlar oluyor. Her zaman huzurlu hissetmeleri için kullanılması gereken bazı bakım ürünleri şunlar; bebek bakım kremi, temizleme pamuğu, bebek pudrası, güneş koruyucu spreyler, pişik kremi. Hatta bebekler için bebek çamaşır deterjanını bile 40A1 Express’ de bulabilirsiniz. Bebek losyonu bebeğinizin özellikle duştan sonra cildine sürüldüğünde yumuşacık hissetmesine yardımcı olacaktır. Bebelerin cildi için kullanılan bilindik markalar Bepanthol, Sebamed, Baby Jem gibi markalardır. Öte yandan bebekler için oluşabilecek acil durumlara karşı önlem amaçlı bazı araç-gereçlere ihtiyaç duyulur. Bunlardan ilki ateş ölçerdir. Bebeklerin bilmeden kendi cildine zarar vermemesi adına bebek tırnak makası, burnu tıkandığı zamanlarda onu rahatlatacak olan burun aspirastörü gibi ürünler mutlaka evimizde bulunması gerekenlerden. Bunlar gibi onlarca ürünü 40A1 Express sayfamızda Anne&Bebek&Oyuncak kategorimizde rahatlıkla bulabilirsiniz. 
   
  Bebek Bezi ve Islak Mendil 
  Bebeklerin cildi ilk doğdukları andan çocukluk dönemlerine kadar hassas kalmaya devam eder. Bu süreçte kullandığımız bebek bezi ve ıslak mendillere dikkat etmemiz gerekmektedir. Bunların yanı sıra alt açma minderleri, havlu gibi malzemelere de ihtiyaç duyulmaktadır. Bebek bezleri tercih edilirken bebeklerin boyuna, kilosuna dikkat etmek gerekmektedir. Bebek bezleri, bebeğin vücudunuz sıkmamalı ve tahriş etmemelidir. Aynı zamanda yumuşak alkolsüz ıslak mendiller bebeğin cildine zarar vermeden onları temizlememize yardımcı olurlar. Bebek bezleri değiştirirken alt açma minderlerine sahip olmamız, etrafın dağılmamasına da yardımcı olacak olan bir başka ihtiyaçtır. Bebek bezleri, ıslak mendiller, alt açma minderlerinin birbirinden farklı markalarını ve modellerini görmek için 40A1 Express doğru adres. 
   
  Bebek Güvenlik 
  Bebeğinizin sağlığı kadar güvenliği de oldukça önemlidir. Onunla gezdiğinizde, ev içerisinde ya da evin dışarıda vakit geçirdiğinizde, araçların içerisinde almamız gereken bazı güvenlik önlemleri vardır. Bunların başında ev içerisinde bazı köşeler koyabileceğimiz korkuluklar, çekmece kilitleri, priz kilidi, güvenlik filesi gibi ürünlerdir. Kilit ve köşe koruyucusu ile birlikte bebek telsizleri onları duymamıza yardımcı olacak önemli bir araçtır. Araç içerisinde bebek koltuğunda almamız gereken güvenlik önlemleri de oldukça önemlidir. İlk aklımıza gelen önlem emniyet kemeri düzenleyicisidir.  Bunun yanı sıra bebek dikiz aynası, güneşlik, araba cam yazıları gibi önlemlerdir. Bunlar bebeğinizin hayatında onu güvenli tutacak en önemli unsurlardır. Dilediğiniz güvenlik aletlerini 40A1 Express sayesinde kolaylıkla bulabilirsiniz. 
   
  Bebek Odası ve Park Yatak 
  Bebek odaları daha bebek doğmadan düzenlenmeye başlar. Bu heyecanla bebekler için her zaman en iyisi olmasına ebeveynler dikkat eder. Bebek odalarında kullanabileceğimiz bazı mobilyalar vardır. Bebek odası takımı gardırop, beşik, şifonyerden oluşmaktadır. Bunların seçiminde mobilyaların birbiriyle uyumlu olması da dikkat edilen başka bir unsurdur. Bu mobilyaların yanında  raf ve kitaplık, eşyalarını korumak ve düzen sağlamak amacıyla küçük dolaplar, komodin gibi eşyalar da bebek odalarında tercih edilmektedir. En çok ihtiyaç duyulan eşya ise yataklardır. Park yataklar bebekler için ilk tercih edilenler arasında beğenilerinize sunuluyor. Bunların yanında bebek salıncağı da karşımıza çıkan ürünlerden. Hepsini ve daha fazlasını 40A1 Express’ de bulabilirsiniz. 
   
  Beslenme ve Mama Sandalyesi 
  Bebeklerin gelişebilmesi için iyi bir beslenme programı onlar için şart. Belirli bir zamandan itibaren anne sütünün yanı sıra takviye mamalar tercih ediliyor. Bebek mamaları bu takviye ihtiyacını karşılıyor. Birçok vitamin, kalsiyum, demir ihtiyaçlarını mamalar sayesinde giderebiliyor duruma geldik. Bebek maması alırken doktor tavsiyesiyle almak en güvenilir olandır. Bunun yanı sıra bebeklere yemek yeme kültürünü aşılamamız için bazı eşyalara da ihtiyaç duyulmaktadır. İlk aklımıza gelen mama sandalyesi, bebeklerin hem eğlenerek hem öğrenerek mama ihtiyaçlarını almalarını sağlamaktadır. Mama sandalyeleri sayesinde hareket algısı henüz gelişmemiş olan bebeklerinize rahatlıkla mamalarını yedirebilirsiniz. Mama sandalyeleri devreye girdiği an mama tabakları ve kaşıkları da ardından geliyor. Onlar için her şeyin en özelini tercih ettiğimiz bu dönemlerde emzikler, emzik zincirleri ya da emzik askıları da gerekli olanlar arasında yer alıyor. Daha birçok seçenek için 40A1 Express sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 
   
  Oto Kolduğu ve Ana Kucağı 
  Hareket algıları ilk zamanlarda henüz istenilen aşamada olamadığından bebekleri tek başına bırakmak yanlış bir hareket olabiliyor. Annelerin de hem kendi işlerini rahatlıkla halledebilmeleri için hem de bebeklerinin güvenlikleri için tercih ettiği ana kucağı akıllara geliyor. Bunun yanı sıra araç içerisinde de mutlaka oto koltuklarına ihtiyaç duyulmaktadır. Araç hareket halindeyken bebeğin güvenliğini sağlayacak olan oto koltuk seçenekleri 40A1 Express sayfamızda yer almaktadır. Oto koltuğu satın alırken dikkat edilmesi gereken unsurlar bebeğinizin kilosu, yaşı ya da kaç aylık olduğu, kilosu, boyun kısmındaki uzunluk gibi noktalardır. Yine bebeğinizin kilosuna göre ana kucağını da rahatlıkla seçebilirsiniz. Oto Koltuğu ve Ana Kucağı seçeneklerimiz için Anne&Bebek&Oyuncak kategorimizi inceleyebilirsiniz. 
   
  Yürüteç ve Yürüme Yardımcıları 
  Bebeklerin yürümeyi öğrenmesine yardımcı olan bazı yardımcı eşyalar bulunmaktadır. Bunlar sayesinde bebeğiniz hem güvenli bir şekilde yürümeye alışır hem de hızlıca kavrayabilir. Yürümeye yardımcı olacak malzemeler dendiğinde aklımıza gelen ilk ürün yürüteçler olmaktadır. Yürüteçler bebeğinizin kilosuna, boyuna ve kaç aylık olduğuna göre tercih edildiğinde rahatlıkla yürümesine yardımcı olacaktır. Öte yandan yürüme yardımcıları olan eşyalar da bulunmaktadır. Bunlar araba, bisiklet, zıp zıp, yürüme askısı gibi ürünlerdir. Yürüteç hoppala hem evde, hem bahçede, hem dışarıda kolayca kullanabileceğiniz bir üründür. Hepsi ve daha fazlası için 40A1 Express’ i ziyaret edebilirsiniz. 
   
  Bebek Giyim 
  Bebekleri renkli, eğlenceli ve sevimli hale getirecek kıyafetler her zaman ilk seçenekler arasında yer almıştır. Onları en çok rahat ettiren kıyafetler arasında tulumlar gelir. Bebek tulumları her renkte ve her modelde bulunmaktadır. Öte yandan bebek eldivenleri, patikleri, bebek iç çamaşırları, yazın giyebilecekleri şortlar ve tişörtler aklınıza gelen ne varsa hepsi 40A1 Express’ de. Bebek giyiminde bebeklerin cildini tahriş ya da alerji etmeyecek kumaşlardan seçim yapmanız gerektiğini de hatırlatalım. Bebek giyim seçenekleri için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 
   
  Hamile Giyim  
  Annelerin her zaman hamilelik dönemini bebeğin ve kendi sağlığı için rahatça, konforlu bir şekilde geçirmesi gerekir. Dolaysıyla hamile giyim ürünlerini tercih ederken her geçen gün büyüyen karnınızı da düşünerek hareket etmelisiniz. Bedeninize uymayan kıyafetler bu süreci sizin için zorlaştıracaktır. Hamile giyim seçeneklerinde geniş bedene sahip olan kıyafetler tercih etmelisiniz. Pijama takımları, elbiseler, iç giyim, tesettür giyim, abiye giyim gibi modellerde bedeninizi ve karnınızı sıkmayacak şekilde seçilmelidir. Birçok seçeneğe sahip 40A1 Express’ de rahatlıkla bulabilirsiniz. 
   
  Bebek Oyuncakları 
  Bebeklerin eğlenerek öğrenmesine yardımcı olan oyuncak seçenekleri oldukça fazla. Hatta bazı oyuncaklar bebeğin küçük yaşta her hangi bir problemi nasıl çözmesi gerektiği konusunda eğitilmesine yardımcı oluyor. Bebek oyuncakları erkek ve kız bebek oyuncakları olarak ikiye ayrılabilir. Zeka oyunları ise cinsiyeti görmezden gelmektedir. Erkekler için oyuncak arabalar ilk aklımıza gelen seçeneklerden. Kız bebekler için ise oyuncak bebekler ya da maket evler karşımıza çıkan seçenekler arasında. Konuşan oyuncak bebekler aynı zamanda onları sosyal bir yaşama hazırlar. Müzikli oyuncaklar da aynı şekilde onları eğlendirmeye yardımcı olur. Zeka geliştirici oyuncaklardan, davullara, hayvan figürlü dişliklerden yapbozlara kadar istediğiniz tüm bebek oyuncaklarını rahatlıkla 40A1 Express’ de bulabilirsiniz. 

  Bu Ürünleri Gördünüz Mü ?