Mobilya Dekorasyon
Ev Yaşam 1
Ev Yaşam 2
Ev Yaşam 3
Çok Satanlar
  En Çok Aranan Kelimeler

  Ev & Yaşam da Öne Çıkanlar

  Mobilya 
  Mobilyalar tarzımızı yansıtacak en önemli ürünler. Evimizin dekorasyonunu ve genel olarak tüm düzenini seçtiğimiz mobilyalarla belirleriz. Seçtiğimiz mobilyaların kolaylık sağlaması da bir o kadar önemli. İlk aklımıza gelen mobilyalar koltuk takımları. Standart dörtlü takım şeklinde satılan koltuk takımlarından, L Koltuk olarak satılanlara kadar her şey burada. Yatak odalarınızın atmosferini değiştirecek gardıroplar ve komodinler, yemek odası takımları, yemek masası ve sandalyeler, odalarınıza uyum sağlayacak desenlerde halılara varana kadar tüm ev mobilyası ihtiyaçlarınız beğenilerinize sunuluyor. Ayrı ayrı satılan üçlü koltuklar ya da tekli koltuklar, çalışma masaları, Kitaplıklar, dresuar ve berjer modelleri de önünüze çıkacak olan ilk seçeneklerden. Evinizin içini A’dan Z’ye tam anlamıyla düzenlemek için 40A1 Express en büyük fırsat. Dilediğiniz kadar mobilya modellerini kategorimiz ayrıntılı inceleyerek görebilirsiniz. 
   
  Kırtasiye&Ofis 
  Hayatımızın hemen hemen her alanında kullandığımız kırtasiye malzemeleri bizi birçok zorluktan da kurtarmaktadır.  Kırtasiye malzemelerine en çok ihtiyaç duyduğumuz alanlardan birisi de çalıştığımız yer olan ofislerdir. 40A1 Express’ de kırtasiye malzemeleri kategorisinde ilk olarak karşınıza çıkacak ürünler kağıt çeşitleri ve kalemlerdir. Kalemleri muhafaza etmek için kalem kutuları, silgiler, renkli kalemler, dosyalar, dosyalık malzemeler bunların devamında geliyor. Ofis ve kırtasiye malzemeleri her şeyden uzun ömürlü ve kaliteli olmalıdır. Bu yüzden 40A1 Express en doğru adres. Öte yandan ihtiyaç duyulan ofis ve kırtasiye malzemeleri dendiğinde akıllara makaslar, zımbalar, zımba telleri, ataçlar, yapıştırıcı maddeler, panolar, flipchartlar, tahta kalemleri, küçük not defterleri geliyor. Özel notlarımızı tutmamızda ve ilerleyen zamanlarda hatırlamamıza yardımcı olacak olan ajandalar oldukça şık. Ofis masalarınızı süsleyecek masa saatleri ve küçük çerçeveler de  karşınıza çıkacak olan seçeneklerden. 40A1 Express sayesinde dilediğiniz Ofis ve kırtasiye malzemelerini bulabilirsiniz. 
   
  Mutfak Gereçleri 
  Evimizde çoğunlukla mutfakta zaman geçiririz ve bunun için bazı araç-gereçlere ihtiyaç duyarız. El temizliğimiz her zaman çok önemli olduğundan ilk olarak temizlik malzemeleri aklımıza geliyor. Sabunluklar, mutfak bezleri bunlardan bazılarıdır. Yaptığımız lezzetli yemekler için kepçe setlerinden bu yemeklerin sunumunda kullandığımız tabak-çatal-kaşık-bıçak setlerine, baharatlık takımlarından sarımsak ezicilere, rendelerden çırpıcılara kadar aradığınız tüm mutfak gereçleri 40A1 Express’ de beğenilerinize sunuluyor. Bunların yanı sıra soyacak setleri, maşa setleri, fırın tepsileri, sürahi ve bardak takımları, rondolar da aklımıza ilk gelen ürünlerden. Lüx patates eziciler, süzgeçler, spatula takımları da yine mutfakta ihtiyaç duyduğumuz gereçlerden bazıları. Mutfakta her şeyin çok düzenli olmasını isteyenler için dolap içi raflar da 40A1 Express’ de mevcut. Çoğu kabuklu sebzeler için soyacaklar, kapaklarını açarken zorlandığımız kavanoz açacakları, haşlama aparatları da karşınıza çıkacak ilk ürünler arasında yer alıyor. Genelde yapılan yemeklerin kalanını muhafaza etmemiz gerekir ve saklama kapları bunun için oldukça uygundur. Yemek yaparken en çok ihtiyaç duyduğumuz tava ve tencere takımlarına bayılacaksınız. Bardaklarınızı asabileceğiniz ve mutfağınızda fazla yer kaplamayan kupa askılıkları, lavabo tıkaçları ve son zamanlarda oldukça popüler olan damacana pompaları gibi daha birçok seçenek sizleri bekliyor 40A1 Express sayesinde tüm ihtiyaçlarınızı gidebilirsiniz. 
   
  Banyo ve Gereçleri 
  Banyodaki araç gereçler genelde temizlik adı altında toplanmaktadır. Banyonun daha düzenli görünmesi için banyo paspas seti aklımıza ilk gelen ürünlerden. Devamında banyo temizlik takımı, çamaşır sepetleri, banyo sabun ve havlu setleri, tuvalet kağıtlıkları geliyor. Diş fırçamızın ağız kısmını korumak için yapılan koruma kapakları da oldukça kullanışlı gereçler arasında geliyor. Banyo dediğimizde aklımıza gelen ilk şey duş almak tartışmasız. Duş aldığımızda suyun düzgün akmasını isteriz. Bunun için iyi bir duş başlığına ihtiyaç duyulur. Duş başlıkları fıskiyeyi de beraberinde getiriyor. Genelde dezenfektanlar için kullanılan sansürlü sabunluklar öne çıkan ürünlerden. Duş malzemelerinin korunması için kapaklı köşe rafına sahip olmamız banyonun dağınık görünmesini de engellemiş olur. Bu gibi birçok malzemeleri incelemek için 40A1 Express sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 
   
  Yapı-Market&Bahçe 
  Ev ihtiyaçlarında gerek dekorasyon esnasında gerek kırılan her hangi bir parçayı tamir etmek amacıyla gerek duyduğumuz bazı yapı market malzemeleri vardır. Bunlardan ilki şarjlı matkap setidir. İçerisinde matkap, matkabın şarjı, tornavida, matkabın ağız kısmında kullanılabilecek küçük metal demirler, su anahtarı gibi birçok yardımcı malzeme vardır. Yapı&Market malzemeleri aynı zamanda evimizde banyo, musluk, tuvalet gibi yerlerde oluşan problemler için de kullanılmaktadır. Eviniz bir bahçeye sahipse bahçe bakımı için de bazı gereçlere ihtiyaç duyulur. Çim biçme makinesi en gerekli olanlar arasında karşımıza çıkıyor. Benzinli tırpan, toprak burgu makinesi, çit budama makinesi, bahçe bakım seti gibi birçok ürün beğenilerinize sunuluyor. Ürünlerin hepsini görmek için Yapı-Market&Bahçe kategorisini inceleyebilirsiniz. 

  Bu Ürünleri Gördünüz Mü ?